>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu” I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu” I_icon_minitimeWed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu” I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu” I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu” I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu” I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu” I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu” I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu” I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

September 2024
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiRoS'
WebMaster
WebMaster
LiRoS'


Numri i postimeve : 142
Join date : 16/11/2008
Age : 33
Location : n'Mitrovicë

Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu” Empty
MesazhTitulli: Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu”   Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu” I_icon_minitimeSat Dec 06, 2008 1:02 pm

Britney Spears ka bërë një deklaratë tronditëse, duke pohuar se jeta e saj e re është më e keqe sesa burgu. 26- vjeçja nuk po mund të përshtatet me stilin e ri të kontrolluar të jetesës, pas ngjarjeve që nisen me qethjen e kokës dhe pasuan me rënie të njëpasnjëshme. Në një dokumentar këngëtarja amerikane ka treguar duke qarë se në jetën e saj nuk ka pasion apo gëzim. “Kam disa ditë të mira, pastaj vijnë të këqijat. Edhe kur je në burg mendon se do të vije dita që do të dalësh një ditë. Por në këtë situate ku jam, duket se s’do të mbarojë kurrë”, ka thënë Britney. Ajo mendon se ende po paguan për zhgënjimin që përcolli tek publiku me qethjen e kokës dhe humbjen e kujdestarisë së dy djemve. “I kam gjërat nën kontroll më shumë se ç’duhet. Nëse s’do të isha e kufizuar, do të ndihesha e çliruar. Duket sikur më dëgjojnë, por në fakt nuk është kështu. Nëse bën diçka të gabuar në punën tënde, mund të ecësh përpara, por mua më duhet ta paguaj për një kohë të gjatë. Nuk kam dashur të jem e burgosur, por e lirë”, shprehet këngëtarja në këtë dokumentar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://riniakh.albanianforum.net
 
Britney Spears: “Jeta ime e tashme më e keqe sesa burgu”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Britney Spears - Womanizer
» Britney afer rekordit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: