>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit I_icon_minitimeWed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

September 2024
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiRoS'
WebMaster
WebMaster
LiRoS'


Numri i postimeve : 142
Join date : 16/11/2008
Age : 33
Location : n'Mitrovicë

ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit Empty
MesazhTitulli: ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit   ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 1:48 pm

Superylli brazilian Ricardo Kaka ka nënshkruar kontratë gjashtë vjeçare me Mbretërit e Real Madridit. Mediat spanjolle dhe italiane ditët e fundit vazhdimisht kanë shkruar se marrëveshja ishte arritur më herët, ndërsa ...
... deklaratat zyrtare nga dy klubet vijnë tani.

“Ricardo Izecson dos Santos Leite, Kaka është lojtar i Real Madridit, pas arritjes së marrëveshjes me Milanin. Futbollisti brazilian i ka kaluar me sukses të gjitha testet mjekësore. Kaka Ka nënshkruar kontratë me Real Madridin për gjashtë sezonet e ardhshme”, shkruan në deklaratën e klubit madrilen.

“Nga sezoni i ardhshëm, Kaka do të luajë për Real Madridin. Milani e falënderon Kaka-n, si njeri dhe si një kampion të madh, për kontributin e tij vendimtar në shumë fitoret e arritura gjatë gjashtë viteve të fundit”, shkruan në deklaratën e Rossonerëve.

Kaka i është bashkëngjitur Milanit në vitin 2003, ndërsa gjatë viteve të qëndrimit të tij në San Siro ka luajtur rol vendimtar duke fituar Scudetton në vitin 2004, dhe sidomos ishte lojtari më i mirë i Milanit në vitin 2007 kur Rossonerët fituan titullin e Ligës së Kampionëve, ndërsa vetë Kaka fitoi “Topin e Artë” dhe u shpall lojtari më i mirë i vitit nga FIFA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://riniakh.albanianforum.net
 
ZYRTARE: Kaka lojtar i Real Madridit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zyrtare: Milani nënshkruan me Cissokhon
» Kaka: Gjithmonë do ta dua Milanin
» Kaka i del në krah Perezit
» Kaka i dëshiron mirëseardhje Ronaldos
» Alves: Kaka nuk do të na i vështirësojë punët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: