>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt I_icon_minitimeWed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

September 2024
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
edi
Moderatorë
Moderatorë
edi


Numri i postimeve : 115
Join date : 09/06/2009

Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt Empty
MesazhTitulli: Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt   Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 2:19 pm

Emmanuel Eboue ka deklaruar se nuk është i sigurt nëse do të qëndrojë tek Arsenali sezonin e ardhshëm.

Eboue është ‘trajtuar keq’ nga tifozët në muajin dhjetor dhe kjo mund të ketë ndikim të madh në vendimin e tij për t’u larguar nga Emirates.

“E ardhmja ime te Arsenali nuk është e qartë ende. Nuk kam luajtur sa duhet gjatë sezonit ndërkohë që po afrohet kampionati Botëror”.

“Shumë skuadra janë të interesuara për mua, prandaj le të presim. Para se të fillojë sezoni i ri unë do të marr një vendim”, ka thënë Eboue për “Soir Info”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.edi-hack.cinebb.com
 
Eboue: Qëndrimi te Arsenali jo i sigurt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» I sigurt qëndrimi i Patos te Milan

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: Sporti-
Kërce tek: