>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Tupac do të nderohet për ditëlindje I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Tupac do të nderohet për ditëlindje I_icon_minitimeWed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Tupac do të nderohet për ditëlindje I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Tupac do të nderohet për ditëlindje I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Tupac do të nderohet për ditëlindje I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Tupac do të nderohet për ditëlindje I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Tupac do të nderohet për ditëlindje I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Tupac do të nderohet për ditëlindje I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Tupac do të nderohet për ditëlindje I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

September 2024
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Tupac do të nderohet për ditëlindje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
Abbi


Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 32
Location : n`Mitro

Tupac do të nderohet për ditëlindje Empty
MesazhTitulli: Tupac do të nderohet për ditëlindje   Tupac do të nderohet për ditëlindje I_icon_minitimeSat Jun 13, 2009 12:14 pm

Reperi i ndjerë Tupac Shakur do të nderohet për ditëlindjen e tij me një koncert bamirës të organizuar nga nëna e tij.
Legjenda e muzikës hip-hop u vra në shtator të vitit 1996 në moshë 25-vjeçare, ndërsa nëna e tij ka vendosur ta mbajë gjallë kujtimin për të duke organizuar një eveniment më 16 qershor, ditën kur djali i saj do të duhej t’i kishte 38 vjet.

Nikoqir i mbrëmjes do të jetë komiku Mike Epps, i cili është i lumtur që do të marrë pjesë në një organizim të tillë.

“Unë jam nja fans i kamotshëm i muzikës së Pac-ut. Nuk do të isha këtu ku jam sot po të mos isha frymëzuar nga ai. Është një nder për mua të qëndroj pranë nënës së tij, Afeni Shakur, duke festuar një moment aq personal për historinë djalit të saj”, ka thënë Epps
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tupac do të nderohet për ditëlindje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: