>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net

Mirë Se Vini n`RM >> KaLoNi MiRë Me Ne << Të Gjitha Në Një Vend
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» Mbreteria e Rilindjes
Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham. I_icon_minitimeThu Dec 03, 2009 8:44 pm nga Ibish_sakica

» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham. I_icon_minitimeWed Nov 18, 2009 11:42 pm nga ardianii

» My Websites
Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham. I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 4:22 pm nga Ultimate

» iPhone 3G S shitet paraprakisht në SHBA
Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham. I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:35 pm nga Abbi

» Paraqiten Nokia E72 e 5530 Xpress music
Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham. I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:34 pm nga Abbi

» Moza në lidhje me Arin?
Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham. I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» West: Jam njeri që preki për toke
Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham. I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:33 pm nga Abbi

» Ford është aktori më i paguar
Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham. I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:32 pm nga Abbi

» Newton do të ligjërojë në Afrikën e Jugut
Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham. I_icon_minitimeMon Jun 15, 2009 1:31 pm nga Abbi

September 2024
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Abbi
WebMaster
WebMaster
Abbi


Numri i postimeve : 229
Join date : 16/11/2008
Age : 32
Location : n`Mitro

Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham. Empty
MesazhTitulli: Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham.   Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham. I_icon_minitimeSun Jun 14, 2009 5:46 pm

Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham.
‘Pasanikja’ është parë bashkë me futbollistin portugez gjatë javës që shkoi, ndërkohë që spekulohet se ajo i ka thënë Ronaldos se së bashku mund të bëhen më të famshëm se çifti Victoria dhe David Beckham.

“Ne mund të jemi të shkëlqyer bashkë. Të dy jemi aq ta famshëm, saqë mund t’ua kalojmë David Beckhamit dhe Posh Spice. Jemi më joshës dhe më të ri se ata!”, është cituar të ketë thënë Hilton nga “News of the World”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Paris Hilton mendon se lidhja e saj me Cristiano Ronaldon mund ta bëjë atë më të famshme se Victoria Beckham.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Paris Hilton i gjuhet Cristiano Ronaldos?
» Nani: Mund t’ia dalim edhe pa Ronaldon
» Fabregas nuk do ta bëjë atë që bëri Ronaldo
» David Beckham nuk e dëshiron vëmendjen
» Ferguson: Kemi bërë gjithçka për ta mbajtur Ronaldon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
>> RiniaMitro .:.RM.:.www.RiniaKH.LoLForum.Net :: .:. Diskutime .:. :: V.I.P & Stars-
Kërce tek: